dni
godzin
minut
sekund

Epilog PPL 2023

Zapraszamy na zakończenie sezonu pielgrzymkowego.

2023-08-19

Znamy już datę Epilogu Pieszych Pielgrzymek Legnickich. Odbędzie się on 14 października 2023 roku. Będziemy pielgrzymować z legnickiej katedry do sanktuarium św. Jadwigi Śląskiej w Legnickim Polu. 

Już teraz macie możliwość zapisania się on-line na to wydarzenie. Wystarczy kliknąć TUTAJ a znajdziecie się w formularzu zapisu.

Nabożeństwo rozpoczynające pielgrzymowanie zaplanowano na godzinę 8.00. Po nim pójdziemy do kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, gdzie starszych czeka konferencja a młodsi będą mogli wziąć udział w zajęciach i zabawach w dolnej sali kościoła - prowadzą Skauci Europy.

Eucharystia kończąca ten dzień pielgrzymowania rozpocznie się o godz. 13.00 w bazylice mniejszej pw. Podwayższenia Krzyża Świętego i i św. Jadwigi Śląskiej w Legnickim Polu. Liturgii będzie przewodniczył biskup legnicki Andrzej Siemieniewski.

O godzinie 14.00 rozpocznie się agapa przy plebanii. Godzinę później spotkamy się na adoracji Najświętszego Sakramentu, Koronce do Bożego Miłosierdzia i uwielbieniu.

16.30 - zakończenie/możliwość powrotu autokarem do Legnicy

 

Aktualności

Autopromocja - sklep

Najnowsze w serwisie