dni
godzin
minut
sekund

I Studniówka Pielgrzymkowa

Spotkajmy się na bali równo na 100 dni przed początkiem tegorocznej PPL.

2023-03-21

Organizatorzy Pieszej Pielgrzymki Legnickiej na Jasną Górę zapraszają wszystkich pielgrzymów oraz przyszłych pielgrzymów na spotkanie, które na pewno będzie odbiegało od naszego wyobrażenia wspólnoty pielgrzymkowej. Otóż 29 kwietnia br. odbędzie się I Studniówka Pielgrzymkowa. Dokładnie na 100 dni przed wyruszeniem pielgrzymów na szlak z Legnicy na Jasną Górę, będą oni mogli się spotkać jako wspólnota nie tylko "od różańca ale także do tańca".

Bal będzie miał miejsce w 29 kwietnia od godz. 20:00 w Centrum Spotkań Jana Pawła II w Legnicy. Podczas zabawy nie zabraknie tańców, muzyki i licytacji wyjątkowych upominków. 

Koszt uczestnictwa: 150 zł za osobę. W cenie: obiad dwudaniowy, kawa, herbata. We własnym zakresie: „koszyczek jedzeniowy” oraz napoje. 

Czekamy na Wasze zapisy! Ta studniówka będzie pięknym przedłużeniem radości zmartwychwstania. Dla zapisania się skorzystaj z formularza: 

https://forms.gle/ndK66Q7GvP1ETpB66

lub e-maila: piesza.pielgrzymka.legnicka@gmail.com lub zapisz się u Przewodnika swojej grupy.

Liczba miejsc ograniczona, więc nie zwlekaj z zapisami, zamień sandały na wygodne buty do tańca i przyjdź 29 kwietnia na pierwszą pielgrzymkową studniówkę! 

Aktualności

Autopromocja - sklep

Dzisiaj

Najnowsze w serwisie