A może tak Pielgrzymka zimą?

Zapisz się i pojedź na całonocną adorację na Jasnej Górze.

Podczas wejścia Pieszej Pielgrzymki Legnickiej na Jasną Górę brakuje czasu na dłuższą i spokojniejszą modlitwę. Stąd pomysł na wyjazd w lutym.

zdjęcie: Jędrzej Rams /Foto Gość

2020-01-04

Marzysz o wyjątkowej modlitwie? O modlitwie w wyjątkowym miejscu? O modlitwie wręcz nieograniczonej w kaplicy jasnogórskiego obrazu Matki Bożej? Jeżeli choć na jedno pytanie padła odpowiedź "tak", to ta informacja jest dla ciebie. Otóż, duszpasterstwo Pieszej Pielgrzymki Diecezji Legnickiej serdecznie zaprasza do wspólnego czuwania przed obrazem Matki Bożej na Jasnej Górze. Czuwanie odbędzie się z 7 na 8 lutego i rozpocznie się Apelem Jasnogórskim o godz. 21, po którym w kaplicy Matki Bożej zostaną tylko uczestnicy czuwania. Przez całą noc będą prowadzone modlitwy przeplatane śpiewem, chwilą refleksji oraz modlitwy w ciszy. O północy będzie sprawowania Eucharystia za wszystkich uczestników oraz w intencjach, które każdy będzie mógł przedstawić Matce Bożej. Podczas tej nocy będzie również okazja do skorzystania z sakramentu pokuty. Czuwanie zakończy się ok. godz. 4 rano.

Planowane są wyjazdy autokarów z różnych miejsc diecezji. Zapisy przyjmuje ks. Mateusz Rycek (tel. 513 982 146), kierownik ds. logistycznych Pieszej Pielgrzymki Diecezji Legnickiej.

Dla przypomnienia sobie klimatu pielgrzymki:

 

Aktualności

Autopromocja - sklep

Dzisiaj

XV Niedziela Zwykła
III tydzień psałterza

Najnowsze w serwisie